Lista aktualności Lista aktualności

#sadziMY

Nadleśnictwo Łagów podobnie, jak wszystkie Nadleśnictwa w całej Polsce bierze udział w akcji zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę i Pierwszą Damę Agatę Kornhauser-Dudę #sadziMY. Do akcji właczył się Minister Środowiska Michał Woś oraz Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny.

Będziemy rozdawać sadzonki w najbliższy piątej (18 września) w godzinach 10:00 - 12:00 pod naszą siedzibą w Woli Łagowskiej 118 oraz na Rynku w Łagowie. Mieszkańcy Łagowa i okolicznych miejscowości będą mogli zupełnie za darmo otrzymać sadzonki, które należy zasadzić na przykład na własnym podwórku, czy ogrodzie. Leśnicy wydajacy sadzonki bedą udzielać fachowych porad na temat sposobu sadzenia i warunków w jakich należy posadzić drzewko.

Więcej informacji na temat akcji znajdę państwo tutaj: http://www.lasy.gov.pl/pl/informacje/aktualnosci/po-raz-drugi-sadzimy-z-prezydentem

P.S.

W związku z wieloma pytaniami Nadleśnictwo Łagów informuje, że nie posiada sadzonek drzew i krzewów ozdobnych. Będziemy wydawać sadzonki rodzimych drzew leśnych.