Lista aktualności Lista aktualności

Pani Wanda odchodzi na emeryturę

22 stycznia odbyła się skromna uroczystość pożegnania Pani Wandy Maj odchodzącej na emeryturę. Pani Wanda przepracowała w Lasach Państwowych prawie 40 lat i, co warte podkreślenia jej jedynym miejscem zatrudnienia było Nadleśnictwo Łagów, gdzie rozpoczęła pracę 1 września 1981 roku. Zajmowała się przede wszystkim sprzedażą drewna, ale w trackie Jej pracy dochodziły też inne obowiązki takie jak sprawy związane z łowiectwem, administrowanie SILP-em, czy pozyskaniem drewna.

W imieniu Dyrektora RDLP Radom list gratulacyjny wraz z życzeniami przekazali pracownicy Wydziału Gospodarki Drewnem. Miła niespodziankę sprawiły koleżanki oraz koledzy z sąsiednich Nadleśnictw składając również serdeczne życzenia i podziękowania dla Pani Wandy za pomoc przy rozwiazywaniu problemów związanych z marketingiem.

Do życzeń, podziękowań i gratulacji dołączył się również Pan Nadleśniczy Krzysztof Karst oraz przedstawiciele Związków Zawodowych, a także koleżanki i koledzy z Nadleśnictwa Łagów.

Wszyscy znamy powiedzenie „Nie ma ludzi niezastąpionych”. Ale czy to do końca jest prawdą? Pani Wando, prosimy zawsze o nas pamiętać i jeżeli to tylko będzie możliwe od czasu do czasu wspomagać nas swoją wiedza i doświadczeniem. Bez Pani będzie jakoś inaczej…

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego – odpoczynku i spokoju, a przede wszystkim zdrowia. I … nie zapominaj o nas.