Lista aktualności Lista aktualności

VIII Szachowe Mistrzostwa Leśników

Na obywających się w dniach 28-29 stycznia 2016 r. VIII Szachowych Mistrzostw Polski Leśników im. Jana Przygodzkiego ekipa naszego nadleśnictwa odniosła znaczący sukces. Drużyna w składzie:

1. Marek Dziurzyński
  2. Mateusz Janus
  3. Sebastian Rodkiewicz

zajęła po raz kolejny I miejsce.

Ponadto „nasi" uplasowali się w ścisłej czołówce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii leśników. Mateusz Janus zajął II miejsce, tuż za podium zakończyli szachowe zmagania Sebastian Rodkiewicz (IV miejsce) i Marek Dziurzyński, który zajął miejsce V.

Na Krajowych Mistrzostwach Leśników, które odbędą się w Janowie Lubelskim w dniach 25-28 lutego Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Radomiu reprezentować będą:

1. Leszek Gębski – RDLP Radom
  2. Mateusz Janus – Nadleśnictwo Łagów
  3. Jacek Malowaniec – Nadleśnictwo Grójec
  4. Sebastian Rodkiewicz – Nadleśnictwo Łagów

Serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu i będziemy trzymać kciuki za jak najlepszy wynik w zawodach krajowych.